KONST / Litografier / Färglitografi 8516678
nr 851 6678
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Göran Folcker (1920-2000), 3/250, signerad, -75, motivets mått: 43x29
Utrop:
400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:21:27
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker